Nebojte se vzít na festival šperky

Jste žena a máte ráda módu? Pak jistě víte, že když máte doma pár kousků oblečení, že je můžete krásně kombinovat. Váš outfit tak bude nevšední. Nicméně tohle pravidlo by mělo platit i v případě šperků. Je tak dobré mít ve své šperkovnici takové kousky, které můžete kombinovat k různému oblečení, a jsou v podstatě originální. Šperky by tak měly být:

  • Jednoduché
  • A pro zvláštní příležitosti

Od každého něco, je základ

Jednoduché šperky vám zajistí, že se nemusíte každé ráno rozmýšlet, jestli se například stříbrné přívěsky hodí k tomu či onu, ale budete vědět, že pokud váš outfit nepřekombinujete, že stříbro se hodí ke všemu. Na druhou stranu byste měli mít pár kousků třeba na ples či svatbu. Základní výbava šperků patří ke každé ženě a to i v případě, že třeba nenosíte náušnice, nebo vám vadí při práci náramky. Vždy je ale vhodné se nějakým hezkým kouskem ozdobit. Stačí vkusný šperk třeba do vlasů nebo na krk.

Pokud chcete nejlepší tip pro velmi blízkou osobu na závěr, doporučujeme věnovat medailonek na krk. Jedná se o velmi krásný dárek s tím správným věnováním od Vás!